Skip to main content

Witamy w konfiguratorze NEOtent™!

Już za chwilę będziesz mógł wybrać i wygenerować
w 3D swoją konfigurację namiotu NEOtent™ Standard lub NEOtent™ Plus

Co będziesz mógł zrobić w poszczególnych krokach?

  • Krok 1. Wybrać rozmiar namiotu
  • Krok 2. Wybrać ściany do namiotu
  • Krok 3. Dobrać kolor poszycia i dodać własną grafikę np. logo
  • Krok 4. Wybrać akcesoria dodatkowe
  • Krok 5. Wysłać konfigurację do wyceny naszemu Handlowcowi

Konfigurator NEOtent™

Kontynuuj i dostosuj swoje idealne rozwiązanie reklamowe

Uwaga!

  1. Przy konfiguracji zalecamy korzystać z przeglądarek takich jak: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera. Nie zalecamy używania konfiguratora na urządzeniach mobilnych oraz przeglądarkach starszej generacji.
  2. Wygenerowana konfiguracja nie jest równoznaczna z zamówieniem towaru i nie jest w żaden sposób wiążąca. Służy tylko do wstępnego zobrazowania produktu i wyceny utworzonej konfiguracji.
  3. Realizacja zlecenia zostanie wykonana na podstawie odrębnie wykonanego i zatwierdzonego projektu oraz zamówienia przesłanego przez Dział Handlowy.
  4. Ze względu na zastosowaną technologię modelowania 3D i możliwe różne kalibracje monitorów, uzyskane efekty dotyczące kolorystyki lub detali konstrukcyjnych na wizualizacji, należy traktować poglądowo. Szczegóły konstrukcyjne mające pełne odzwierciedlenie w rzeczywistości, dostępne są w kartach technicznych produktu, a wzory kolorów tkanin – w próbnikach.
  5. Ze względu na stały rozwój oferty, zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w materiałach zawartych w niniejszym konfiguratorze w dowolnym momencie.