Skip to main content

Namioty eventowe NEOtent™

Namioty eventowe, inaczej namioty imprezowe, to wyposażenie specjalnie zaprojektowane na potrzeby różnego typu wydarzeń organizowanych w plenerze, zarówno masowych, jak i prywatnych. Stanowią świetne rozwiązanie na pikniki, festyny, koncerty, targi branżowe i wszystkie inne imprezy zewnętrzne. Realizujemy zamówienia dla klientów indywidualnych i biznesowych, odpowiednio dopasowując ofertę. Skorzystaj z naszego kreatora lub skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy są do Twojej dyspozycji.

6 powodów, dla których warto wybrać namioty eventowe NEOtent™

Trwałe namioty eventowe na wydarzenia

Trwałość

Namioty NEOtent™ przewyższają rozwiązania innych producentów pod względem jakości, wygody i obsługi.

Wysokiej jakości druk na namiotach eventowych

Druk

Zapewniamy swobodę projektowania i personalizacji dzięki technologii druku wysokiej jakości.

Szybka realizacja zamówień na namioty eventowe

Szybki czas realizacji

Zadeklarowany przez nas termin dostawy jest dla nas sprawą honoru i szacunku do Twojej osoby.

Doświadczenie w produkcji namiotów ekspresowych

Wieloletnie doświadczenie

Oferujemy nie tylko wysokiej jakości namioty, ale także specjalistyczną wiedzę i doświadczenie. Najlepszym tego potwierdzeniem są opinie zadowolonych i powracających do nas klientów.

Personalizowane zamówienia i warunki oferty na namioty

Indywidualne podejście do klienta

Do każdego zapytania i zamówienia podchodzimy indywidualnie. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji i bardzo chętnie zaproponują najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Wsparcie gwarancyjne dla namiotów eventowych

Gwarancja i serwis

Udzielamy gwarancji do 2 lat o czym dowiesz się więcej klikając TUTAJ. Istnieje również możliwość wymiany poszczególnych elementów Twoich namiotów NEOtent™ w wyniku ich eksploatacji.

Wybierz swój namiot eventowy NEOtent™

Proponujemy szeroki wybór nowoczesnych, solidnych i bezpiecznych namiotów eventowych. Namioty imprezowe produkujemy na indywidualne, spersonalizowane zamówienie.
Wybierz 1 z 3 namiotów i dowiedz się o nich więcej.

Odkryj możliwości NEOtent™

Nadaj wyjątkową oprawę każdemu wydarzeniu.
Zdecyduj się na nowoczesne namioty eventowe.

Zaufali nam

Konfigurator NEOtent™

Przygotuj konfigurację namiotu eventowego i prześlij do wyceny

Namioty reklamowe NEOtent™ na Twoje wydarzenie

Namioty ekspresowe NEOtent™ doskonale odnajdą się na różnego rodzaju imprezach organizowanych przez Twoją firmę. Namioty te znajdą zastosowanie jako obiekty wystawowe, handlowe, targowe lub stworzysz z nich ogródek piwny oraz kącik z poczęstunkiem dla zaproszonych gości. Poznaj ofertę namiotów ekspresowych NEOtent™ i wybierz model pasujący do Twoich potrzeb. Wieloletnie doświadczenie i tysiące zrealizowanych zamówień niech posłużą za najlepszą rekomendację do wyboru właśnie nas. Nasze namioty ekspresowe obecne są na najważniejszych imprezach sportowych na świecie. Tak było chociażby w 2012 roku podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej oraz w 2014 roku podczas Igrzysk Olimpijskich w Sochi.

Personalizowany nadruk na namiotach reklamowych NEOtent™

W zaprezentowanej ofercie znajdziesz 3 modele namiotów ekspresowych, od prostych i w pełni funkcjonalnych konstrukcji, po nowoczesne i designerskie formy, które wyróżnią się w tłumie innych namiotów.

Na namiotach śmiało można umieszczać różnego rodzaju nadruki. W ten sposób możesz wykorzystać namiot jako skuteczną reklamę, co jest świetną okazją do promocji hotelu czy restauracji. Do wykonania nadruku na poszyciu namiotu używamy innowacyjnej techniki druku cyfrowego, która wyróżnia się wysoką jakością i sprawia, że grafiki nie blakną i zawsze zachwycają swoim profesjonalnym wyglądem, a przy tym zapewnia dużą swobodę w zakresie ich projektowania. Na naszej stronie internetowej znajdziesz zasady przygotowania materiałów elektronicznych do druku.

Eventowy namiot NEOtent™ Standard

Łatwo rozkładalny eventowy namiot ekspresowy Neotent Standard dostępny w 8 rozmiarach i wielu wariantach kolorystycznych. Klasyczna forma namiotu eventowego, wzbogacona o materiały najwyższej jakości, jest gwarantem stabilnej i estetycznej konstrukcji. Ścianki boczne łączone za pomocą rzepu, zapewniają ich szybki montaż i demontaż. Wykorzystanie anodowanego aluminium zapewnia stabilniejszą i odporniejszą na korozję konstrukcję namiotu imprezowego

Jaki namiot wybrać na eventy?

Z pewnością zastanawiasz się, który model linii NEOtent™ wybrać. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Jeżeli szukasz namiotu ekspresowego, z którego będziesz korzystać sporadycznie, to zalecamy wybór modelu Neotent Standard. Chcąc znacząco podkreślić swoje slogany reklamowe, wybierz model Neotent Plus. Charakteryzuje się on większą powierzchnią zadruku. Jeżeli nie boisz się nowoczesnych rozwiązań i form, odpowiedź nasuwa się sama. Namiot stało ciśnieniowy ATMOtent sprosta Twoim oczekiwaniom.

Jeżeli nadal nie wiesz jaki namiot ekspresowy wybrać, nie martw się. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, a oni pomogą wybrać Tobie nie tylko namiot, ale również akcesoria do namiotu eventowego. Ponadto, doradzą w jaki sposób ozdobić poszycie za pomocą logotypu Twojej firmy oraz  sloganów reklamowych, dzięki czemu wyróżnisz się na wszelkich eventach.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.