Skip to main content

Namioty motoryzacyjne z Twoim nadrukiem NEOtent™

Poznaj ofertę namiotów samochodowych z nadrukiem NEOtent™. 

Jesteśmy w branży od ponad 25 lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy tysiące zamówień, a nasze rozkładane namioty trafiły do ponad 40 krajów na świecie. Realizujemy zamówienia indywidualne oraz hurtowe. Skorzystaj z naszego kreatora lub skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy są do Twojej dyspozycji.

6 powodów, dla których warto wybrać namioty motoryzacyjne NEOtent™

Wysoka trwałość namiotów samochodowych

Trwałość

Namioty NEOtent™ przewyższają rozwiązania innych producentów pod względem jakości, wygody i obsługi.

Personalizowane nadruki na namiotach motoryzacyjnych

Druk

Zapewniamy swobodę projektowania i personalizacji dzięki technologii druku wysokiej jakości.

Szybki czas realizacji namiotów motoryzacyjnych

Szybki czas realizacji

Zadeklarowany przez nas termin dostawy jest dla nas sprawą honoru i szacunku do Twojej osoby.

Wieloletnie doświadczenie tworzenia namiotów na samochody

Wieloletnie doświadczenie

Oferujemy nie tylko wysokiej jakości namioty, ale także specjalistyczną wiedzę i doświadczenie. Najlepszym tego potwierdzeniem są opinie zadowolonych i powracających do nas klientów.

Indywidualne podejście do klienta w realizacji namiotów motoryzacyjnych

Indywidualne podejście do klienta

Do każdego zapytania i zamówienia podchodzimy indywidualnie. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji i bardzo chętnie zaproponują najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Gwarancja i serwisów namiotów motoryzacyjnych

Gwarancja i serwis

Udzielamy gwarancji do 2 lat o czym dowiesz się więcej klikając TUTAJ. Istnieje również możliwość wymiany poszczególnych elementów Twoich namiotów NEOtent™ w wyniku ich eksploatacji.

Wybierz swój namiot motoryzacyjny NEOtent™

Poznaj ofertę namiotów na samochód NEOtent™ i wybierz model pasujący do Twoich potrzeb.
Wybierz 1 z 3 namiotów i dowiedz się o nich więcej.

Odkryj możliwości NEOtent™

Nowoczesny design i precyzyjne wykończenie.
Namioty na każdą pogodę!

Zaufali nam

Konfigurator NEOtent™

Dostosuj swoje idealne rozwiązanie reklamowe

Namioty samochodowe NEOtent™ z personalizowanym nadrukiem

Każdy miłośnik czterech kółek i fan auto detailingu przed każdym zlotem martwi się o pogodę. Poznaj ekspresowe namioty samochodowe NEOtent™, dzięki którym już żadne warunki atmosferyczne nie będą dla Ciebie przeszkodą w realizacji celów i dobrej zabawie.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami zrealizowanych zamówień. Wszystkie nasze namioty motoryzacyjne NEOtent™ odporne są na zmienne warunki atmosferyczne. Posiadamy certyfikaty potwierdzające normę wietrzną PN-EN 13782:2007.

Linię NEOtent™ stanowią 3 modele, które łączy solidne wykonanie i dążenie do osiągnięcia wizualnej perfekcji. Poznaj klasyczny model NEOtent™ Standard oraz jego rozszerzoną formę NEOtent™ Plus. Jeśli lubisz designerskie rozwiązania, rozważ pozyskanie modelu ATMOtent™.

Namioty ekspresowe na eventy
motoryzacyjne, wystawy, imprezy sportowe…

Personalizuj ekspresowe namioty samochodowe NEOtent™ o kolorowe nadruki, które będą nawiązywały do Twojego salonu auto detailingowego lub prowadzonej przez Ciebie działalności z branży motoryzacyjnej. Wodoodporny materiał i odporne nadruki na promienie UV są gwarantem zachowania wysokiej estetyki wizualnej namiotu ekspresowego przez długi okres użytkowania.

Jak złożyć zamówienie namiotu NEOtent™

Chcesz dowiedzieć się więcej o ekspresowych namiotach samochodowych NEOtent™? Skontaktuj się z naszą niezawodną obsługą klienta. Jeżeli wiesz czego chcesz, skorzystaj z łatwego w obsłudze konfiguratora, dzięki któremu w szybki sposób stworzysz swój projekt. Przed stworzeniem swojego namiotu motoryzacyjnego zapoznaj się z krótką instrukcją, która krok po kroku poprowadzi Ciebie do realizacji idealnego namiotu motoryzacyjnego.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.