Skip to main content
namioty dla organizacji i administracji

Namioty dla instytucji i organizacji NEOtent™

Poznaj ofertę namiotów dla instytucji i organizacji NEOtent™.

Jesteśmy krajowym producentem namiotów ekspresowych od ponad 25 lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy tysiące zamówień, a nasze namioty trafiły do ponad 40 krajów na świecie. Realizujemy zamówienia indywidualne oraz hurtowe. Skorzystaj z naszego kreatora lub skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy są do Twojej dyspozycji.

6 powodów, dla których warto wybrać namioty NEOtent™

Wysoka trwałość namiotów dla instytucji i organizacji

Trwałość

Namioty NEOtent™ przewyższają rozwiązania innych producentów pod względem jakości, wygody i obsługi.

Personalizowany nadruk na poszyciu namiotów dla organizacji i instytucji

Druk

Zapewniamy swobodę projektowania i personalizacji dzięki technologii druku wysokiej jakości.

Szybki czas realizacji zamówień namiotów dla organizacji i instytucji

Szybki czas realizacji

Zadeklarowany przez nas termin dostawy jest dla nas sprawą honoru i szacunku do Twojej osoby.

Wieloletnie doświadczenie w realizacji zamówień namiotów dla organizacji i instytucji

Wieloletnie doświadczenie

Oferujemy nie tylko wysokiej jakości namioty, ale także specjalistyczną wiedzę i doświadczenie. Najlepszym tego potwierdzeniem są opinie zadowolonych i powracających do nas klientów.

Indywidualne podejście do realizacji zamówień namiotów dla organizacji i instytucji

Indywidualne podejście do klienta

Do każdego zapytania i zamówienia podchodzimy indywidualnie. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji i bardzo chętnie zaproponują najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Gwarancja i serwis namiotów dla organizacji i instytucji

Gwarancja i serwis

Udzielamy gwarancji do 2 lat o czym dowiesz się więcej klikając TUTAJ. Istnieje również możliwość wymiany poszczególnych elementów Twoich namiotów NEOtent™ w wyniku ich eksploatacji.

Wybierz namiot NEOtent™ dla organizacji i instytucji

Poznaj ofertę namiotów dla organizacji, instytucji i jednostek administracji NEOtent™ i wybierz model pasujący do Twoich potrzeb.
Wybierz 1 z 3 namiotów i dowiedz się o nich więcej.

Odkryj możliwości NEOtent™

Nowoczesny styl i niezawodna jakość.
Zaufaj nam i pokaż się innym!

Zaufali nam

Konfigurator NEOtent™

Dostosuj swoje idealne rozwiązanie reklamowe

Namioty dla organizacji i instytucji NEOtent™ dostosowane do Twoich potrzeb

Prowadzisz biznes i szukasz namiotu z logotypem swojej firmy? Poznaj linię namiotów ekspresowych NEOtent™. 3 modele dostosowane do Twoich potrzeb. NEOtent™ Standard jest klasyczną formą namiotu, w którym ścianki boczne wymienisz błyskawicznie dzięki mocowaniu na rzepy. NEOtent™ Plus jest nowocześniejsza formą namiotu ekspresowego o solidniejsze konstrukcji oraz idealnie dopasowanych ściankach, dzięki wykorzystaniu łączenia za pomocą zamka błyskawicznego. Jeżeli nie boisz się nowoczesnych form i chcesz się wyróżnić, to poznaj model ATMOtent™. Stałociśnieniowy namiot z większą powierzchnią reklamową będzie jeszcze bardziej zauważalny.

Namiot firmowy NEOtent™ z dowolnym nadrukiem

Jesteśmy wieloletnim producentem namiotów ekspresowych z nadrukami. Nasze produkty trafiły już do ponad 40 krajów na świecie i jesteśmy obecni podczas największych wydarzeń kulturalnych i sportowych na świecie. Wybierając namioty z linii NEOtent™ zyskujesz nośnik reklamowy najwyższej jakości, co potwierdza nawet spełnienie normy wietrznej PN-EN 13782:2007. Możesz być spokojny, że materiał wykorzystany na poszycie nie straci intensywnego koloru nawet w trakcie eksploatacji. Tak samo będzie z nadrukiem, który jest odporny na promienie UV. Dowiedz się o nim więcej klikając TUTAJ.

Jak złożyć zamówienie namiotu NEOtent™

Chcesz dowiedzieć się więcej o namiotach NEOtent™ dla organizacji i instytucji? Skontaktuj się z naszą niezawodną obsługą klienta. Jeżeli wiesz czego chcesz skorzystaj z łatwego w obsłudze konfiguratora, dzięki któremu w szybki sposób stworzysz swój projekt. Przed stworzeniem swojego namiotu reklamowego zapoznaj się z krótką instrukcją, która krok po kroku poprowadzi Ciebie do realizacji idealnego namiotu reklamowego.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.