Skip to main content
namioty pogrzebowe do ceremonii i dla zakładów

Namioty pogrzebowe NEOtent™

Poznaj ofertę namiotów pogrzebowych NEOtent™.

Jesteśmy w branży od ponad 25 lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy tysiące zamówień, a nasze namioty trafiły do ponad 40 krajów na świecie. Realizujemy zamówienia indywidualne oraz hurtowe. Skorzystaj z naszego kreatora lub skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy są do Twojej dyspozycji.

6 powodów, dla których warto wybrać namioty pogrzebowe NEOtent™

Wysoka jakość namiotów pogrzebowych

Trwałość

Namioty NEOtent™ przewyższają rozwiązania innych producentów pod względem jakości, wygody i obsługi.

Wysokiej jakości nadruk na poszyciu namiotów pogrzebowych

Druk

Zapewniamy swobodę projektowania i personalizacji dzięki technologii druku wysokiej jakości.

Szybki czas realizacji namiotów pogrzebowych

Szybki czas realizacji

Zadeklarowany przez nas termin dostawy jest dla nas sprawą honoru i szacunku do Twojej osoby.

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu namiotów pogrzebowych

Wieloletnie doświadczenie

Oferujemy nie tylko wysokiej jakości namioty, ale także specjalistyczną wiedzę i doświadczenie. Najlepszym tego potwierdzeniem są opinie zadowolonych i powracających do nas klientów.

Indywidualne podejście do realizacji zamówień namiotów pogrzebowych

Indywidualne podejście do klienta

Do każdego zapytania i zamówienia podchodzimy indywidualnie. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji i bardzo chętnie zaproponują najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Wieloletnia gwarancja i serwis namiotów pogrzebowych

Gwarancja i serwis

Udzielamy gwarancji do 2 lat o czym dowiesz się więcej klikając TUTAJ. Istnieje również możliwość wymiany poszczególnych elementów Twoich namiotów NEOtent™ w wyniku ich eksploatacji.

Wybierz namiot pogrzebowy NEOtent™

Poznaj ofertę na namioty dla zakładów pogrzebowych NEOtent™ i wybierz model pasujący do Twoich potrzeb.
Wybierz 1 z 3 namiotów i dowiedz się o nich więcej.

Odkryj możliwości NEOtent™

Nienaganny styl i wysoka jakość.
Dostosuj namiot do rangi wydarzenia.

Zaufali nam

Konfigurator NEOtent™

Dostosuj swoje idealne rozwiązanie reklamowe

Namioty pogrzebowe NEOtent™ dla Twojego zakładu pogrzebowego

Dokonaj wyboru pomiędzy 2 namiotami pogrzebowymi NEOtent™. W ofercie znajdziesz klasyczny model NEOtent™ Standard, a nowocześniejszą odsłoną NEOtent™ Plus. Jeden i drugi zostały stworzone w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu stajesz się nabywcą niezawodnego namiotu szybkorozkładalnego na długie lata.

Zadbaliśmy o uniwersalność namiotów do ceremonii pogrzebowej NEOtent™, dzięki czemu to Ty decydujesz o ich finalnym wyglądzie. Wybierz jeden z kilku rodzajów ścianek bocznych. W ofercie znajdziesz m.in. charakterystyczne dla namiotów pogrzebowych ścianki wiązane na nogach konstrukcji. Personalizuj namiot pogrzebowy NEOtent™ o dedykowane nadruki, które dodadzą nienagannego wyglądu, pasującego do rangi wydarzenia. Dowiedz się więcej o naszym druku na namiotach

Namioty pogrzebowe NEOtent™ na każda pogodę

Namioty pogrzebowe NEOtent™ odporne są na najtrudniejsze warunki atmosferyczne – spełniają normę wietrzną PN-EN 13782:2007. Ponadto niestraszne są im takie warunku pogodowe jak deszcz, śnieg, czy też słońce. Dodatkowym atutem w przypadku modeli Standard oraz Plus jest fakt, że ich anodowane aluminiowe elementy odporne są na korozję. Wykorzystany wysokiej jakości materiał oraz specjalistycznie wykonany nadruk sprawiają, że nawet podczas częstej eksploatacji namiot pogrzebowy NEOtent™ będzie prezentował się wizualnie bardzo dobrze.

Jak złożyć zamówienie namiotu NEOtent™

Chcesz dowiedzieć się więcej o namiotach dla zakładów pogrzebowych NEOtent™? Skontaktuj się z naszą niezawodną obsługą klienta. Jeżeli wiesz czego chcesz skorzystaj z łatwego w obsłudze konfiguratora, dzięki któremu w szybki sposób stworzysz swój projekt. Przed stworzeniem swojego namiotu pogrzebowego zapoznaj się z krótką instrukcją, która krok po kroku poprowadzi Ciebie do realizacji idealnego namiotu.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.