Skip to main content
namioty reklamowe i wystawowe Neotent

Namioty reklamowe NEOtent™

Szukasz ciekawego nośnika reklamowego dla swojego biznesu na targi branżowe?
A może potrzebujesz namiotu reklamowego na organizowany event firmowy?
Poznaj ofertę naszych namiotów NEOtent™ i wybierz model pasujący do Twoich potrzeb.
Skorzystaj z naszego ponad 25 letniego doświadczenia na rynku. Jesteśmy tutaj dla Ciebie i Twojej firmy.

6 powodów, dla których warto wybrać namioty reklamowe NEOtent™

Wysoka trwałość namiotów reklamowych

Trwałość

Namioty NEOtent™ przewyższają rozwiązania innych producentów pod względem jakości, wygody i obsługi.

Wysoka jakość druku poszycia namiotów reklamowych

Druk

Zapewniamy swobodę projektowania i personalizacji dzięki technologii druku wysokiej jakości.

Szybki czas realizacji zamówień namiotów reklamowych

Szybki czas realizacji

Zadeklarowany przez nas termin dostawy jest dla nas sprawą honoru i szacunku do Twojej osoby.

Wieloletnie doświadczenie w realizacji zamówień namiotów reklamowych

Wieloletnie doświadczenie

Oferujemy nie tylko wysokiej jakości namioty, ale także specjalistyczną wiedzę i doświadczenie. Najlepszym tego potwierdzeniem są opinie zadowolonych i powracających do nas klientów.

Indywidualne podejście do klienta zamawiającego namiot reklamowy

Indywidualne podejście do klienta

Do każdego zapytania i zamówienia podchodzimy indywidualnie. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji i bardzo chętnie zaproponują najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Wieloletnie gwarancja i serwis namiotów reklamowych

Gwarancja i serwis

Udzielamy gwarancji do 2 lat o czym dowiesz się więcej klikając TUTAJ. Istnieje również możliwość wymiany poszczególnych elementów Twoich namiotów NEOtent™ w wyniku ich eksploatacji.

Wybierz swój namiot reklamowy NEOtent™

Poznaj ofertę namiotów reklamowych NEOtent™ i wybierz model pasujący do Twoich potrzeb.
Wybierz 1 z 3 namiotów i dowiedz się o nich więcej.

Odkryj możliwości NEOtent™

Zdecyduj się na nowoczesne namioty reklamowe.

Wybierz 1 z 3 namiotów i dowiedz się o nich więcej.

Zaufali nam

Konfigurator NEOtent™

Dostosuj swoje idealne rozwiązanie reklamowe

Namioty reklamowe NEOtent™ dla Twojego biznesu

Jeżeli masz własną firmę i szukam estetycznego i stabilnego namiotu reklamowego to trafiłeś idealnie. Szybko rozkładane namioty wystawowe NEOtent™ idealnie sprawdzą się na branżowych eventach, gdzie przyciągną uwagę gości. Posiadasz ciekawe logo oraz intrygujące hasło reklamujące swoją działalność? Wykorzystaj to i stwórz niebanalny nośnik reklamowy dla swojego biznesu.

Namioty reklamowe w naszej ofercie dostępne są w 3 odsłonach: Neotent Standard, Neotent Plus oraz dmuchany ATMOtent™. Dowiedz się więcej o naszej ofercie lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Ich wieloletnie doświadczenie pomoże wybrać namiot reklamowy dopasowany do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

Ekspresowe namioty wystawowe to idealne rozwiązanie dla osób oraz firm, którym zależy na szybkim i łatwym rozłożeniu konstrukcji, a co najważniejsze na wielokrotnym jego użytkowaniu. Aluminiowy stelaż oraz wytrzymały materiał są gwarancją długowieczności naszych namiotów wystawienniczych.

Personalizowany nadruk na namiotach reklamowych NEOtent™

Zapewniamy wysokiej jakości druk cyfrowy na namiotach reklamowych NEOtent™. Skomplikowane projekty graficznie nie stanowią dla nas żadnego problemu. Szybki proces przygotowania do druku jest dodatkowym atutem, a na tekstylnym materiale Twoje logo będzie prezentowało się idealnie.

Przy mniejszej ilości zamówień namiotów reklamowych NEOtent™ doskonale sprawdzi się metoda sitodruku. Posiada wysoki współczynnik odporności na promienie UV. Dzięki czemu zyskujesz gwarancję trwałości nadrukowanych elementów na materiale, bez względu na zmienne warunki atmosferyczne.

Metoda sitodruku wielkoformatowego cechuje wysoka jakość i powtarzalność zadruku na dużej ilości tkanin. Jest to najbardziej efektywna metoda przy wielkoformatowych zadrukach, bez utraty jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie i współpraca z dużymi i znanymi markami jest gwarancją dostarczenia idealnych namiotów reklamowych NEOtent™.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o druku na namiotach reklamowych NEOtent™ kliknij TUTAJ.

Co wyróżnia namioty NEOtent™ na tle konkurencji?

Na rynku jesteśmy już od ponad 25 lat. Śmiało możemy uznawać siebie za ekspertów w dziedzinie namiotów reklamowych. Zrealizowaliśmy tysiące zamówień, dzięki czemu zmagaliśmy się z najtrudniejszymi zmaganiami, z jakimi zgłaszali się do nas nasi klienci. Nasze bogate zaplecze technologiczne pozwala nam samodzielnie wykonać Twoje zlecenie, bez konieczności współpracy z innymi firmami, nawet przy mocno niestandardowych wytycznych.

Nasze namioty reklamowe trafiły już do 42 państw. Jesteśmy obecni na największych wydarzeniach sportowych na świecie – uczestniczyliśmy m.in. podczas Euro 2012 oraz na Igrzyskach Olimpijskich w Sochi 2014.

Jak złożyć zamówienie namiotu reklamowego NEOtent™

Chcesz dowiedzieć się więcej o namiotach reklamowych NEOtent™? Skontaktuj się z naszą niezawodną obsługą klienta. Jeżeli wiesz czego chcesz skorzystaj z łatwego w obsłudze konfiguratora, dzięki któremu w szybki sposób stworzysz swój projekt – kliknij TUTAJ. Przed stworzeniem swojego namiotu reklamowego zapoznaj się z krótką instrukcją, która krok po kroku poprowadzi Ciebie do realizacji idealnego namiotu.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.